Përmbyset autobusi me nxënës në Belsh-Elbasan, 2 të lënduar

Publikuar tek: aktualitet, më 08:55 22-10-2015 Përmbyset autobusi me nxënës në Belsh-Elbasan, 2 të lënduar Foto ilustruese

Në afërsi të fshatit Kajan në aksin rrugor Belsh-Elbasan ka ndodhur një aksident i rëndë.

Mësohet se para pak minutash një autobus me nxënës shkollë është përmbysur. Sipas raportimeve të para nuk bëhet fjalë për viktima por vetëm për dy persona të plagosur, jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi ka humbur kontrollin  e drejtimit,për pasojë autobusi ka dalë nga rruga dhe më pas është përmbysur. Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti ndonëse dyshohet se autobusi mund të ketë rrëshkitur sëi pasojë e lagështirës nga moti i keq. Policia dhe ambulanca kanë shkuar menjëherë në vendngjarje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja pamja që do të ketë prefektura e re e Tiranës
Zbardhet ngjarja e rëndë, 4 vjeçari vret me çifte 1 vjeçaren në Jalë »
Article Logic
Execution time: 0.012137889862061
array(1) { ["section"]=> string(64) "permbyset-autobusi-me-nxenes-ne-belsh-elbasan-2-te-lenduar-23699" }