Përmbyset kamioni, gjen vdekjen e menjëhershme shoferi

Publikuar tek: aktualitet, më 11:47 30-05-2017 Përmbyset kamioni, gjen vdekjen e menjëhershme shoferi Foto ilustruese

Aksident tragjik në fshatin Kalenjë, Ballsh, ku ka gjetur vdekjen shoferi i një kamioni.

Policia bën me dije se, më datë 30.05.2017, ora 10:45, në guroren që ndodhet në fshatin Kalenjë, Ballsh, është përmbysur automjeti tip kamion me targa AA 184 FK, me drejtues shtetasin B.R, 52 vjeç, banues në fshatin Libofshë, Fier, i cili ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ZYRTARE/ Kjo është fleta e votimit për 25 qershorin dhe renditja përfundimtare e 18 partive
Aksident te Zogu i Zi në Tiranë, përplasen 3 automjete, bllokohet trafiku (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.0092999935150146
array(1) { ["section"]=> string(59) "permbyset-kamioni-gjen-vdekjen-e-menjehershme-shoferi-80502" }