Përmbyset makina në aksin Laç-Lezhë, dy persona në gjendje të rëndë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:42 24-01-2017 Përmbyset makina në aksin Laç-Lezhë, dy persona në gjendje të rëndë Foto ilustruese

Një burrë dhe një grua janë plagosur rëndë pasi makina me të cilën po udhëtonin ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Aksidenti ka ndodhur në aksin Laç- Lezhë, ndërsa dy të plagosurit janë transportuar me urgjencë në spital. Identiteti i tyre nuk dihet ende.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sekuestrohen 11 kile marijuanë, arrestohen 2 shqiptarë në Greqi
VIDEO-SKANDALI: Pezullohet nga detyra Altin Jaku »
Article Logic
Execution time: 0.0098400115966797
array(1) { ["section"]=> string(72) "permbyset-makina-ne-aksin-lac-lezhe-dy-persona-ne-gjendje-te-rende-66510" }