Përmbyset makina në ELBASAN, plagosen 2 persona

Publikuar tek: aktualitet, më 15:30 11-07-2019 Përmbyset makina në ELBASAN, plagosen 2 persona Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Elbasan.

Mësohet se është përmbysur një automjet e për pasojë janë plagosur dy persona.

Të plagosur kanë mbetur drejtuesi dhe pasagjeri emrat e të cilëve nuk bëhen ende me dije.

Ata janë dërguar me urgjencë në spital ndërsa në vendin e ngjarjes ka mbërritur edhe grupi hetimor për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012799024581909
array(1) { ["section"]=> string(53) "permbyset-makina-ne-elbasan-plagosen-2-persona-171880" }