Përmbyset rezultati në pjesën e parë, ky është goli fantastik i Lenjanit (Video)

Publikuar tek: sport, më 17:23 29-05-2016 Përmbyset rezultati në pjesën e parë, ky është goli fantastik i Lenjanit (Video)

Është përmbysur në pjesën e parë të miqësores me Katarin rezultati i ndeshjes falë golit të Lenjanit në minutën e 40’.

Pas pësimit të një goli në minutën e dytë të ndeshjes, ka qenë Ajeti që ka barazuar shifter ndërsa një krosim në zonë dhe topi i fituar nga lenjani është shndërruar në gol falë një kthese fantastike.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025297164916992
array(1) { ["section"]=> string(83) "permbyset-rezultati-ne-pjesen-e-pare-ky-eshte-goli-fantastik-i-lenjanit-video-41827" }