Përmbytet kabina elektrike në Durrës, 15 vjeçari ndërron jetë pasi bie në kontakt me energjinë

Publikuar tek: aktualitet, më 20:54 17-06-2015 Përmbytet kabina elektrike në Durrës, 15 vjeçari ndërron jetë pasi bie në kontakt me energjinë

Një 15 vjeçar ka ndërruar jetë pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike në një ngjarje tronditëse të ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Durrësit.

Sipas policisë së Durrësit, 15 vjeçari me inicialet A.K po kthehej në shtëpinë e tij në lagjen 17 në momentin që ka rënë në kontakt me energjinë pasi kabina elektrike ishte përmbytur nga rreshjet e shumta të shiut.

Rreshjet e shiut në Durrës kanë shkaktuar probleme të shumta edhe në lagje të tjera të qytetit duke shkaktuar përmbytje te zona e ish-Kënetës dhe Stacioni i Trenit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Asgjësohen 3 mijë rrënjë kanabis sativa në Tepelenë
Video / Shembja e hotelit në Berat nga një këndvështrim tjetër, IKMT: Ansjë dëm anësor »
Article Logic
Execution time: 0.013252019882202
array(1) { ["section"]=> string(99) "permbytet-kabina-elektrike-ne-durres-15-vjecari-nderron-jete-pasi-bie-ne-kontakt-me-energjine-13863" }