Përmbytet spitali Ushtarak, uji hyn brenda ambienteve

Publikuar tek: aktualitet, më 13:07 22-11-2015

Situatë e rënduar në të gjithë kryeqytetin si pasojë e rreshjeve të dendura të shiut.

Pamjet që shikoni vijnë nga Spitali Ushtarak dhe janë publikuar nga faqja sociale “Jeta osh qef”. Uji rrjedh nga shkallët ndërsa korridori ku rrinë të afërmit e pacientëve është i gjithi i mbushur me ujë. Situata paraqitet e vështirë edhe në zonën e Paskuqanit e Bathores ku disa banesa janë përmbytur nga uji. Kryebashkiaku Veliaj tha se brigadat janë në terren ndërsa paralajmëroi një javë rreshjesh.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet shqiptari, protagonist i kopertinës së "The Economist": Ja historia e flamurit shqiptar të vendosur në revistë
Në Tiranë, një vajzë bllokohet brenda në makinë, 5 policë e shohin dhe nuk ndihmojnë »
Article Logic
Execution time: 0.011054039001465
array(1) { ["section"]=> string(58) "permbytet-spitali-ushtarak-uji-hyn-brenda-ambienteve-26020" }