Përmbytje në Teksas, uji e bllokon në makinë dhe i merr jetën shqiptarit (EMRI)

Publikuar tek: bota, më 17:26 22-09-2019 Përmbytje në Teksas, uji e bllokon në makinë dhe i merr jetën shqiptarit (EMRI) Rrugë e përmbytur në Teksas

Një shqiptar është mes katër viktimave nga përmbytjet në juglindje të Teksasit në SHBA.

Tragjedia është shënuar në qytetin Beaumont, pranë Hjustonit, ku niveli i lartë i ujit ka zënë në befasi brenda makinës shqiptarin 52-vjeçar Mark Dukaj, raporton Newsbomb.al.

Një makinë e braktisur u raportua tre milje në perëndim të Beaumont, njoftuan autoritetet policore të Teksasit. Ekipet e kërkim-shpëtimit u nisën menjëherë drejt makinës por fatkeqësist Dukaj kishte ndërruar jetë.

dfgegheh4h.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012840986251831
array(1) { ["section"]=> string(83) "permbytje-ne-teksas-uji-e-bllokon-ne-makine-dhe-i-merr-jeten-shqiptarit-emri-179398" }