Përmbytjet në të gjithë vendin, këngëtarja e njohur reagon me “zemër të thyer” (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 00:19 03-12-2017 Përmbytjet në të gjithë vendin, këngëtarja e njohur reagon me “zemër të thyer” (VIDEO)

Situata e rëndë nga përmbytjet në të gjithë vendin në këto 48 orët e fundit, ka prekur të gjithë shqiptarët.

Për këtë situatë të agravuar ka reaguar edhe këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima.

Përmes një videoje të postuar në facebook, ku tregohen pamjet dramatike të përmbytjeve në të gjithë vendin, Besa shkruan, “Një mesazh për njerëzit e mi”, duke shkruar dhe shenjën e zemrës së thyer.

Më poshtë video e Besa Kokëdhimës: 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020177125930786
array(1) { ["section"]=> string(88) "permbytjet-ne-te-gjithe-vendin-kengetarja-e-njohur-reagon-me-zemer-te-thyer-video-101729" }