Përmbytjet në vend, reagon kryeministri Rama: Pa ndërprerje angazhimi në terren

Publikuar tek: politike, më 13:19 04-02-2018 Përmbytjet në vend, reagon kryeministri Rama: Pa ndërprerje angazhimi në terren

Mot i keq në vend, dhe përmytjet në shumë qytete kanë sjellë angazhimin e gjithë strukturave të vendit për të përballuar situatën e vështirë. 

Kryeministri Rama, nëpërmjet një statusi në facebook, siguroi qytetarët se angazhimi në terren vazhdon pa ndërprerje dhe se policia do të jetë pranë familjeve të prekura.

Postimi i plotë:

Screenshot_42.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011376857757568
array(1) { ["section"]=> string(84) "permbytjet-ne-vend-reagon-kryeministri-rama-pa-nderprerje-angazhimi-ne-terren-109081" }