Përmbytjet, Rama dhe drejtori i USAID-it Johnson vizitojnë fermerët

Publikuar tek: aktualitet, më 12:09 23-02-2015 Përmbytjet, Rama dhe drejtori i USAID-it Johnson vizitojnë fermerët

PO NDODH TANI! Kryeministri Edi Rama dhe Drejtori i USAID/Albania Marcus Johnson takohen me Z. Xhemil Hamataj nga Frakulli i Fierit.

Z. Hamataj është një nga 20 fermerët, serat me luleshtrydhe të të cilëve u shkatërruan plotësisht nga përmbytjet e mëdha. USAID dhe Qeveria Shqiptare po bashkëpunojnë ngushtë për të siguruar ndihmë për komunitetin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dy persona në pranga në Vërnicë, kaluan gjysëm kile hashash
“Kantieri i Rilindjes Urbane”, Rama: Shqipëria rrezikoi të kapej nga flama e "bathorizimit" »
Article Logic
Execution time: 0.011435985565186
array(1) { ["section"]=> string(71) "permbytjet-rama-dhe-drejtori-i-usaid-it-johnson-vizitojne-fermeret-4189" }