Përmbytjet, zgjohet Rama dhe publikon pamje mbresëlënëse (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:29 03-12-2017 Përmbytjet, zgjohet Rama dhe publikon pamje mbresëlënëse (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama vazhdon të vlerësojë punën e ekipeve të shpëtimit, si pasojë e përmbytjeve që kanë përfshirë pjesën më të madhe të territorit prej tre ditësh.

Në rrjetet sociale, shefi i qeverisë uron një ditelë të mbarë për të gjithë me një video nga një operacion shpëtimi të tre personave në rrezik për jetën.  

“MIRËMËNGJES dhe me pamjet mbresëlënëse të këtij operacioni shpëtimi të tre bashkëqytetarëve në rrezik jete, duke u përulur me respekt të thellë ndaj forcave të kërkim - shpëtimit, të cilat kanë operuar 48 orë papushim duke nxjerrë 1594 persona nga kushtet e kërcënimit të jetës, uroj që gjithçka të shkojë mirë deri në fund e për të gjithë ju të jetë një e dielë sa më e qetë”, shkruan kryeministri.

 

  

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0042500495910645
array(1) { ["section"]=> string(68) "permbytjet-zgjohet-rama-dhe-publikon-pamje-mbreselenese-video-101747" }