Përmeti i “përpin” të gjithë, artistë, biznesmenë e menaxherë në Vjosë për rafting

Publikuar tek: kulture-art, më 17:59 22-07-2017 Përmeti i “përpin” të gjithë, artistë, biznesmenë e menaxherë në Vjosë për rafting

Vjosa i tërheq të gjithë, ashtu sikurse edhe Përmeti me ujrat e Vjosës dhe gjithë itinerarin me varka që provohet në grykën e tij.

Këtë eksperiencë këtë vit ka vendosur ta provojë edhe kantautori Ardit Gjebrea me bashkëshorten dhe Anën vajzën e tyre, nën shoqërinë e një grupi jo të vogël miqsh të gjithë të njohur.

E duhet thënë se të veshur me kapelet dhe rrobat e rafting është shumë e vështirë të njihen personazhet në fjalë. Disa prej tyre biznesmenë, disa menaxherë, disa njerëz të artit, por të gjithë të mbledhur në Përmet për një qëllim, rafting në Vjosë.

20227480_10156305391308765_565448318_n.jpg

20289695_10156305391143765_1733425257_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022981882095337
array(1) { ["section"]=> string(84) "permeti-i-perpin-te-gjithe-artiste-biznesmene-e-menaxhere-ne-vjose-per-rafting-87015" }