Përndiqte dhe dhunonte ish-partnerin, arrestohet 35 vjeçarja në Vlorë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:59 27-10-2020 Përndiqte dhe dhunonte ish-partnerin, arrestohet 35 vjeçarja në Vlorë

Një 35 vjeçare ka rënë në pranga pasi ka dhunuar dhe përndjekur ish-partnerin e saj.

Policia e Vlorës ka arrestuar 35 vjeçaren me iniciale A. Ç. pasi një ditë më parë ka kryer veprime në kundërshtim me vendimin e gjykatës, ka ushtruar dhunë fizike, ka përndjekur ish-bashkëjetuesin e saj dhe i ka thyer atij telefonin.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasja makabre e pronarit të lokalit në Korçë, pas 8 muajsh lihet i lirë 18-vjeçari i dyshuar si autor (ANALIZA E ADN-SË)
Mbyllet faza e katërt e përzgjedhjes së hetuesve të BKH-së, ja cilat janë ‘sfidat’ e tjera që duhet të kalojnë kandidatët »
Article Logic
Execution time: 0.025563955307007
array(1) { ["section"]=> string(75) "perndiqte-dhe-dhunonte-ish-partnerin-arrestohet-35-vjecarja-ne-vlore-225323" }