Përndiqte gazetaren Jonida Shehu, dënohet me 5 muaj burg. Qefalia: Doja të bëja me të një film

Publikuar tek: aktualitet, më 08:58 06-07-2015 Përndiqte gazetaren Jonida Shehu, dënohet me 5 muaj burg. Qefalia: Doja të bëja me të një film Sajmir Qefalia dhe Jonida Shehu

Edhe pse Sajmir Qefalia, 33 vjeç ka dashur të bindë gjykatën se nuk e ka përndjekur gazetaren Jonida Shehu,por se thjesht kërkonte prej saj një bashkëpunim për të realizuar një film bazuar në romanin e tij, nuk ia ka dalë.

Qefalia 33 vjeç është dënuar nga gjykata me 5 muaj burg për përndjekjen e moderatores së emisionit ‘’Pasdite në Top Channel’’. Por, duke qenë se e ka kryer në paraburgim këtë dënim, është liruar menjëherë.

Qefalia para gjyqtarëve ka kërkuar mëshirë dhe ka thënë se është penduar.

 

LEXO EDHE:

GAZETARJA JONIDA SHEHU PERNDIQEJ PREJ 2 VJETESH, NE PRANGA 33 VJEÇAri

KUSH ESHTE PERNJDEKESI I GAZETARES, JA MESAZHET QE I SHKRUANTE

JONIDA SHEHU: PERNDJEKESIN E KISHA HAP NE ÇDO HAP, ME KERKONTE LLOGARI

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Digjet autobuzi i linjës së Kopështit Zoologjik, shoqërohet roja në polici
I dënuar me 6 vite e 8 muaj për trafikun e lëndëve plasëse, në pranga Erald Bami »
Article Logic
Execution time: 0.013484001159668
array(1) { ["section"]=> string(97) "perndiqte-gazetaren-jonida-shehu-denohet-me-5-muaj-burg-qefalia-doja-te-beja-me-te-nje-film-15415" }