Përndjek dhe ngacmon seksualisht një grua, arrestohet 41-vjeçari (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:54 25-02-2017 Përndjek dhe ngacmon seksualisht një grua, arrestohet 41-vjeçari (Emri)

Një 41-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet se ka përndjekur dhe ka ngacmuar seksualisht një grua.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se është arrestuar shtetasi Saba Shkoza, 41 vjeç, banues në Tiranë.

Njoftimi:

Më datë 24.02.2017, u arrestua shtetasi Saba Shkoza, 41 vjeç, banues në Tiranë, sepse shtetësja A. K., kallëzon se në orën 13:20, në rrugën "Beslidhja", pranë banesës së saj është përndjekur dhe ngacmuar seksualisht nga ky shtetas.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kamionisti nga Mali i Zi e pëson keq kur përballet me policinë shqiptare (FOTOT)
Dhunon fizikisht dhe psikologjikisht gruan, policia lëshon menjëherë urdhër mbrojtje për 39-vjeçaren (Emri) »
Article Logic
Execution time: 0.010982990264893
array(1) { ["section"]=> string(74) "perndjek-dhe-ngacmon-seksualisht-nje-grua-arrestohet-41-vjecari-emri-69903" }