Përndjek dhe ushtron dhunë ndaj të ish të dashurës, arrestohet 47-vjeçari (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:33 12-01-2017 Përndjek dhe ushtron dhunë ndaj të ish të dashurës, arrestohet 47-vjeçari (Emri)

Një 47-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet se ka përndjekur dhe ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj ish të dshurës së tij.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se është arrestuar shtetasi Renato S., 47 vjeç, banues në Fier.

Mësohet se arrestimi i tij është bërë pasi prej disa muajsh, ka përndjekur duke ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike, ndaj ish-të dashurës së tij S. L., 31 vjeçe, banuese në Tiranë, duke i shkaktuar një gjendje të vazhdueshme ankthi dhe frike.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lëvizja në akset kombëtare, Ministria e Transporteve informon mbi situatën
Pas 13 orësh pritje, rinisin fluturimet nga aeroporti ‘Nënë Tereza’ »
Article Logic
Execution time: 0.023401975631714
array(1) { ["section"]=> string(83) "perndjek-dhe-ushtron-dhune-ndaj-te-ish-te-dashures-arrestohet-47-vjecari-emri-65333" }