Përparon Elvis Rroshi në Kavajë, merr dyfishin e votave të Ëngjëll Carës

Publikuar tek: politike, më 08:04 22-06-2015 Përparon Elvis Rroshi në Kavajë, merr dyfishin e votave të Ëngjëll Carës Gara Rroshi-Cara

Përparon me vota në Kavajë Elvis Rroshi, në garën që ka me Ëngjëll Carën. Në 8 kuti të numëruara deri më tani, kandidati i majtë është me 1161 vota, ndërkohë që kandidati I djathtë ka 609 vota.

Newsbomb.al mëson se procesi I numërimit deri më tani po shkon i qetë dhe numëruesit po vazhdojnë punën për numërimin e kutive të tjera.

Deri para disa minutash ishin numëruar vetëm 15 kuti ku të dhënat ishin 2894 për Rroshin dhe 1391 për Carën.Tashmë numri i kutive të numëruara ka shkuar në 23.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098819732666016
array(1) { ["section"]=> string(77) "perparon-elvis-rroshi-ne-kavaje-merr-dyfishin-e-votave-te-engjell-cares-14308" }