Përplasen 3 makina në Elbasan, 2 të plagosur, shkak parakalimi i gabuar

Publikuar tek: aktualitet, më 09:11 16-09-2020 Përplasen 3 makina në Elbasan, 2 të plagosur, shkak parakalimi i gabuar Ilustruese

Tre makina janë përfshirë në një aksident në Elbasan mëngjesin e sotëm.

Nga përplasja kanë mbetur të lënduar 2 persona identiteti i të cilëve ende nuk bëhet me dije.

Shkak i përplasjes ka qenë parakalimi i gabuar i njërës makinë.

Përpos 2 të lënduarve, 3 makinat kanë pësuar dëme të mëdha.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010066032409668
array(1) { ["section"]=> string(76) "perplasen-3-makina-ne-elbasan-2-te-plagosur-shkak-parakalimi-i-gabuar-220535" }