Përplasen 6 makina në autostradën Tiranë-Durrës, s'ka të lënduar

Publikuar tek: aktualitet, më 07:05 12-07-2015 Përplasen 6 makina në autostradën Tiranë-Durrës, s'ka të lënduar Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur para disa minutash në autostradën Tiranë-Durrës.

Gjashtë makina janë përplasur me njëra-tjetrën në afërsi të Gërdecit ndërsa fatmirësisht nuk ka viktima apo të plagosur veç dëmeve materiale. Policia ka shkuar me urgjencë në vendgjarje dhe po heton shkaqet ndërsa trafiku paraqitet i rënduar si pasojë e akisdentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dasma kthehet në mort, vdes bababi i dhëndrit, plagosen 2 të tjerë në Fier
Vrasja e bariut në Ersekë, arrestohet autori »
Article Logic
Execution time: 0.012495994567871
array(1) { ["section"]=> string(69) "perplasen-6-makina-ne-autostraden-tirane-durres-s-ka-te-lenduar-15969" }