Përplasen dy avionë në ajër, dyshohet për 12 të vdekur

Publikuar tek: bota, më 14:21 15-01-2016 Përplasen dy avionë në ajër, dyshohet për 12 të vdekur

Dy avionë ushtarakë janë përlkasur në qiellin mbi ishullin Oahu në Havai. Roja bregdetare amerikane ka njoftuar për gjetjen e disa mbeturinave në det që dyshohet se i përlasin avionëve.

Bë bordin e dy avionëve të përplasur ndodheshin 12 persona dhe dyshohet se të gjithë kanë vdekur. Autoritetet kanë nisur kërkimet për gjetjen e trupave. Shkaku i përplasjes mbetet ende i paqartë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Autobusi me turistë del jashtë rruge, humbin jetën 14 persona
“El Chapo” tentoi të blente klubin e Premier Ligës »
Article Logic
Execution time: 0.011377096176147
array(1) { ["section"]=> string(59) "perplasen-dy-avione-ne-ajer-dyshohet-per-12-te-vdekur-30087" }