Përplasen dy makina në aksin Elbasan-Peqin, si pasojë e aksidentit plagoset një person

Publikuar tek: aktualitet, më 14:40 22-01-2021 Përplasen dy makina në aksin Elbasan-Peqin, si pasojë e aksidentit plagoset një person Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Elbasan-Peqin.

Sipas informacioneve për mediat, dy makina janë përplasur fuqishëm me njëra tjetrën dhe si pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Është kërkuar edhe ndihma e zjarrfikëses në vendngjarje për të nxjerrë të dëmtuarit nga makina.

Aksidenti-Elbasan-1.jpeg

Aksidenti-Elbasan-4.jpeg

Aksidenti-Elbasan-3.jpeg

Aksidenti-Elbasan-2.jpeg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U përplas nga makina javën e kaluar në Itali, humb jetën shqiptari (EMRI)
Ndryshime në drejtoritë e Fierit, largohet drejtori i Kadastrës dhe ai i Sigurimeve Shtetërore (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.010357141494751
array(1) { ["section"]=> string(92) "perplasen-dy-makina-ne-aksin-elbasan-peqin-si-pasoje-e-aksidentit-plagoset-nje-person-235975" }