Përplasen dy makina në aksin Lushnje - Berat, 5 të plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 06:11 30-09-2015 Përplasen dy makina në aksin Lushnje - Berat, 5 të plagosur

5 persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik në aksin rrugor Lushnje - Berat.

Dy automjetet janë përplasur me njëra-tjetrën disa minuta më parë pranë fshatit Kashtëbardhë, ndërsa ende nuk dihet gjendja shëndetësore e të plagosurve. Në aksident janë përfshirë një furgon me targa “AA546T” dhe kamionçina me targa “AA783LZ”. Dyshohet që shkak i aksidentit të jetë bërë përgjumja e shoferit të kamionçinës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shqiptari përplaset me pemën, kërkonte të vriste veten dhe fëmijët, vetë shpëtoi
Bashkëshortja zhduket me vajzën 5 vjeçe, burri: Dyshoj se e ka çuar në Siri »
Article Logic
Execution time: 0.012013912200928
array(1) { ["section"]=> string(62) "perplasen-dy-makina-ne-aksin-lushnje-berat-5-te-plagosur-21957" }