Përplasen dy makina në Fushë-Krujë, 3 të plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 10:04 17-11-2019 Përplasen dy makina në Fushë-Krujë, 3 të plagosur Foto ilustruese

Përplasen dy makina në Fushë-Krujë, në afërsi të Thumanës.

Nga informacionet paraprake, mësohet se si pasojë kanë mbetur të plagosur lehtë tre persona, indetiteti i të cilëve ende nuk bëhet me dije.

Të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital, ndërkohë policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072851181030273
array(1) { ["section"]=> string(55) "perplasen-dy-makina-ne-fushe-kruje-3-te-plagosur-186162" }