Përplasen dy makina në mes të Tiranës

Publikuar tek: aktualitet, më 22:36 02-01-2019 Përplasen dy makina në mes të Tiranës Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme te rruga e Kavajës në Tiranë.

Dy makina të tipit 'Mitsubishi' dhe 'Benz' janë përplasur në mes të rrugës.

Mësohet se fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale, ndërkohë që ka shkaktuar trafik dhe radhë makinash.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, ndërsa policia ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndahet nga jeta Ndue Marku, ish-përgjegjësi i Regjistrimit të Pasurisë
Fati në fall?! Kur bie në dashuri me Ditmir Bushatin, vajza kërkon t'a bëjë për vete »
Article Logic
Execution time: 0.01298189163208
array(1) { ["section"]=> string(44) "perplasen-dy-makina-ne-mes-te-tiranes-147318" }