Përplasen dy makina në Rrogozhinë, plagosen shoferat

Publikuar tek: aktualitet, më 08:14 28-06-2019 Përplasen dy makina në Rrogozhinë, plagosen shoferat Foto ilustruese

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Lushnjë-Rrogozinë në afërsi të fshatit Dushk.

Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra tjetrën e për pasojë janë lënduar drejtuesit e tyre.

Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e madhe e të dy automjeteve dhe manovra e gabuar në parakalim.

Si pasojë e aksidentit është bllokuar për disa minuta qarkullimi në njërin krah të autostradës.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070469379425049
array(1) { ["section"]=> string(58) "perplasen-dy-makina-ne-rrogozhine-plagosen-shoferat-170104" }