Përplasen dy makina në Shëngjin, mbetet e plagosur një grua, niset me urgjencë në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 20:41 12-08-2020 Përplasen dy makina në Shëngjin, mbetet e plagosur një grua, niset me urgjencë në spital Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shëngjin.

Bëhet me dije se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrin. Si pasojë e aksidentit ka mbetur e lënduar një grua.

Personi në fjalë menjëherë pas aksidentit është dërguar në spitalin e Lezhës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zhardhjen e rrethanave të aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01012110710144
array(1) { ["section"]=> string(93) "perplasen-dy-makina-ne-shengjin-mbetet-e-plagosur-nje-grua-niset-me-urgjence-ne-spital-216940" }