Përplasen dy motorë, plagosen drejtuesit

Publikuar tek: aktualitet, më 17:59 23-03-2017 Përplasen dy motorë, plagosen drejtuesit

Rreth orës 13:55, në rrugën kryesore të fshatit Novoselë, përballë komunës, janë përplasur aksidentalisht dy motorë.

Për pasojë janë dëmtuar dy drejtuesit e motorëve, shtetasi T.M., rreth 24 vjeç, i cili u dërgua në spitalin e Fierit në gjendje të rëndë shëndetësore dhe shtetasi F.H., 41 vjeç, i cili ndodhet në Spitalin e Vlorës, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke kryer hetimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kreu i ALUIZNI-t lajmëron qytetarët, Lame: Mos u hapni derën personave që ju vijnë pa këtë dokument
“Eja fli tek unë”, shqiptari 32 vjeçar kyç në dhomë dhe përdhunon transseksualin »
Article Logic
Execution time: 0.010643005371094
array(1) { ["section"]=> string(45) "perplasen-dy-motore-plagosen-drejtuesit-72913" }