Përplasen dy shofere femra në Durrës, dalin nga makinat dhe konfliktohen (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:02 28-08-2015 Përplasen dy shofere femra në Durrës, dalin nga makinat dhe konfliktohen (FOTO) Foto nga vendngjarja

Një aksident është regjistruar në qytetin e Durrësit.

Dy shofere femra janë përplasur me automjetet e tyre, përkatësisht tip “Fiat” dhe “Wolksvagen”.

Fatmirësisht asnjëra prej tyre nuk është dëmtuar, ndërsa fill pas përplasjes kanë dalë nga makina dhe janë konfliktuar me njëra-tjetrën në tentativë për të sqaruar se “kush e kishte fajin”për këtë aksident nga ku u dëmtuan vetëm makinat.

Policia është njoftuar dhe po heton për shkaqet edhe pse paraprakisht dyshohet se drejtuesja e mjetit tip “Fiat” ka qenë ajo që ka shkaktuar aksidentin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vëllezërit rivalizonin për paratë e drogës në avionin Vlorë-Itali. Si u filmua dhe fotografua banda e shqiptarëve (Skema e plotë)
Shisnin lëndë narkotike, pranga dy policëve të burgut të Shënkollit »
Article Logic
Execution time: 0.011155128479004
array(1) { ["section"]=> string(82) "perplasen-dy-shofere-femra-ne-durres-dalin-nga-makinat-dhe-konfliktohen-foto-19402" }