Përplasen dyshet jetëgjata mediatike, Keli dhe Edi përballë Aulonës dhe Fatmës

Publikuar tek: barometri, më 08:21 24-09-2017 Përplasen dyshet jetëgjata mediatike, Keli dhe Edi përballë Aulonës dhe Fatmës

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020141124725342
array(1) { ["section"]=> string(83) "perplasen-dyshet-jetegjata-mediatike-keli-dhe-edi-perballe-aulones-dhe-fatmes-93452" }