Përplasen katër makina në Rrogozhinë, njëra prej tyre rrotullohet disa herë

Publikuar tek: aktualitet, më 19:33 12-08-2020 Përplasen katër makina në Rrogozhinë, njëra prej tyre rrotullohet disa herë Foto ilustruese

Një aksident masiv ka ndodhur pasditen e sotme në rrethrrotullimin e Rrogozhinës.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë 4 makina. Ndërsa mësohet se njëra prej tyre është rrotulluar disa herë në rrugë.

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar nga ky aksident.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të saj

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099408626556396
array(1) { ["section"]=> string(81) "perplasen-kater-makina-ne-rrogozhine-njera-prej-tyre-rrotullohet-disa-here-216934" }