Përplaset autobusi i shkollës me një mjet tjetër, 6 të vdekur në SHBA

Publikuar tek: bota, më 15:13 01-11-2016 Përplaset autobusi i shkollës me një mjet tjetër, 6 të vdekur në SHBA Aksidenti fatal

Foto: CNN

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në Baltimore të Shteteve të Bashkuara ku janë përplasur dy autobusë.

Një prej autobusëve të shkollës është përplasur me një tjetër autobus të transportit publik. Si pasojë të paktën 6 persona kanë humbur jetën e dhjetëra të tjerë janë plagosur rëndë. Forca të shumta policie ambulanca dhe ekipet e zjarrfikëses kanë mbërritur në vendngjarje.

Screawed33ggggg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16341304779053
array(1) { ["section"]=> string(74) "perplaset-autobusi-i-shkolles-me-nje-mjet-tjeter-6-te-vdekur-ne-shba-58069" }