Përplaset Benzi dhe bie në lumë, 3 të plagosur rëndë (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:08 08-03-2017 Përplaset Benzi dhe bie në lumë, 3 të plagosur rëndë (DETAJE)

Një automjët është aksidentuar gjatë natës së mbrëmshme dhe për pasojë janë plagosur 3 persona. Ngjarja ka ndodhur në Fushë-Krujë gjatë natës pranë urës së Tapizës.

Sipas të dhënave paraprake, mendohet se mjeti është përplasur me bordurën anësore të rrugës, duke rënë më pas disa metra poshtë në breg të lumit.

Në makinë udhëtonin 3 persona, të clët janë plagosur. Ata janë dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë dhe po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Letra e fortë e gazetarit për 8 mars: “Gezuar ju gratë e një atdheu të drobitur nga burra halabakë”
Sherr me thika në Gramsh, 39-vjeçari bën për spital bashkëfshatarin, i biri ndërhyn dhe plagos autorin (Emri) »
Article Logic
Execution time: 0.012844085693359
array(1) { ["section"]=> string(64) "perplaset-benzi-dhe-bie-ne-lume-3-te-plagosur-rende-detaje-71153" }