Përplaset keq Albana Osmani me këngëtarin "live" në Top Show

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:43 09-12-2016 Përplaset keq Albana Osmani me këngëtarin

Arbana Osmani ka debatuar keq me këngëtarin Getinjo në lidhje me konceptin e femrës.

Gjatë diskutimit, u fol për një nga këngët e njohura kosovare, “Lavire” për të cilën Getinjo u shpreh se sulmonte të gjitha femrat që lidheshin më dikë vetëm për inat të dikujt tjetër. Përveç kësaj, ai ka shtuar se në këtë këngë “godet” edhe meshkujt që merren me lavire, mirëpo Albana nuk është pajtuar me të.

Moderatorja është nxehur teksa kaq folur me tone të larta se nuk mund të marrë një model femre dhe pastaj t'i përfshijë të gjitha në atë kategori.

Albana: Pse është i fyer imazhi i mashkullit kur është dashuruar me një lavire?!

Getinjo: Sepse femra e ka keqtrajtuar një mashkull... Nuk do të flas më për laviret por për dikë më të lartë se kaq…

Albana: Nuk mund ta kthejmë bisedën në formale … artistja e re do thotë nuk jam unë ajo vajza që ti përshkuan.(i është drejtuar Albana me tone të ashpërta)

Më tej Getinjo ka shtuar se ka bërë shpeshherë viktimë mashkullin në këngët e tij, por megjithatë ka patur më shumë klikime nga femrat. Megjithatë ai falenderon femrat që ekzistojnë pasi falë tyre ka njohur dashurinë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039788961410522
array(1) { ["section"]=> string(64) "perplaset-keq-albana-osmani-me-kengetarin-live-ne-top-show-62180" }