Përplaset makina me furgonin në Korçë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:09 18-09-2020 Përplaset makina me furgonin në Korçë Ilustruese

Një aksident ka ndodhur sot në Korçë, ku është përplasur një makinë me një furgon.

 Nga përplasja nuk ka të lënduar por vetëm dëmtime të automjeteve.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të stadiumit “Skënderbeu”.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010976076126099
array(1) { ["section"]=> string(44) "perplaset-makina-me-furgonin-ne-korce-220791" }