Përplaset me bordurën, ndërron jetë piloti në Moto 2

Publikuar tek: sport, më 17:44 03-06-2016 Përplaset me bordurën, ndërron jetë piloti në Moto 2

Piloti Luis Salom i Moto 2 ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të shkaktuara në aksidentin e ndodhur në pistën e Barcelonës.

Salom u aksidentua gjatë garës dhe pavarësisht ndërhyrjes së menjëhershme të stafeve mjekësore, 24 vjeçari ndërroi jetë në spital. Dy autoambulanca dhe një helikopter u vunë në dispozicion të pilotit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Keni dyshime për Mërgim Mavrajn? Ai është më gati se kurrë për Euro 2016
Nottingham Forest kërkon Besnik Hasin në krye të skuadrës »
Article Logic
Execution time: 0.0085928440093994
array(1) { ["section"]=> string(57) "perplaset-me-borduren-nderron-jete-piloti-ne-moto-2-42351" }