Përplaset nga makina fëmija me biçikletë, dërgohet me urgjencë në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 16:58 13-03-2015 Përplaset nga makina fëmija me biçikletë, dërgohet me urgjencë në spital Foto nga vendngjarja

Një fëmijë është aksidentuar nga një mjet teksa po ngiste biçikletën në Kamëz.

Fëmija është dërguar me urgjencë në spital por ende nuk bëhet me dije gjendja e tij shëndetësore .

Policia është tashmë në vendngjarje dhe ka ndaluar drejtuesin e mjetit. Ende nuk bëhen me dije shkaqet e aksidentit nga ana e burimeve policore.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Të rinjtë vullnetarë lyejnë muret: Mbanin shkarravina politike
Doshi: Ju garantoj hetimin, jo mision i pamundur dhe pse autori është numri 2 i shtetit »
Article Logic
Execution time: 0.014095067977905
array(1) { ["section"]=> string(76) "perplaset-nga-makina-femija-me-biciklete-dergohet-me-urgjence-ne-spital-5816" }