Përplaset nga një automjet, humb jetën fëmija 5 vjeç

Publikuar tek: aktualitet, më 15:00 27-02-2015 Përplaset nga një automjet, humb jetën fëmija 5 vjeç

Në Klos të Matit ka ndodhur një aksident me pasojë vdekjen e një ‎fëmije 5 vjeç.

Fëmija ka qenë duke kaluar rrugën kur është përplasur për vdekje nga një automjet. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka bërë ndalimin e drejtuesit të mjetit dhe po vijon me kryerjen e hetimeve për zbardhjen e këtij aksidenti vdekjeprurës i dyti sot në Shqipëri. Nuk dihen ende identitetet e fëmijës që ka humbur jetën dhe drejtuesit të automjetit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplasja ALUIZNI-IKMT / Legalizimet Vlorë i japin vërtetim ‘’në proces legalizimi’’ një qytetari
Kërcënohet personi që filmoi videon e dhunës ndaj Tomi Mishës »
Article Logic
Execution time: 0.016072988510132
array(1) { ["section"]=> string(56) "perplaset-nga-nje-automjet-humb-jeten-femija-5-vjec-4591" }