Përplaset një furgon me një kamion, 1 i vdekur, 6 të plagosur në Tepelenë

Publikuar tek: aktualitet, më 15:25 03-06-2015 Përplaset një furgon me një kamion, 1 i vdekur, 6 të plagosur në Tepelenë Foto nga vendngjarja

Foto: News 24

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi  dhe plagosjen e gjashtë të tjerëve ka ndodhur në Tepelenë para pak minutash.

Një furgon është përplasur me një kamion në zonën poshtë Kalasë në tepelenë duke lënë të pajetë drejtuesin e kamionit. Bëhet fjalë për Hysen Memën, i cili nuk ka mundur të mbijetojë. Në furgonin tip"Ford" i linjës Tepelenë-Memaliaj ndodheshin 6 persona të cilët janë plagosur dhe mësohet se njëri prej tyre është në gjendje të rëndë. 

Kamioni ishte ngarkuar me inerte për mirëmbajtjen e rrugës. Ndërkaq, policia dhe ambulancat kanë mbërritur me urgjencë në vendngjarje.

Foto nga vendngjarja

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tiranë, arrestohen dy persona të shpallur në kërkim për plagosje
Shkodër, zbulohen 6 parcela me kanabis, policia në kërkim të kultivuesve »
Article Logic
Execution time: 0.011820077896118
array(1) { ["section"]=> string(77) "perplaset-nje-furgon-me-nje-kamion-1-i-vdekur-6-te-plagosur-ne-tepelene-12603" }