Përplaset për vdekje 25 vjeçarja shqiptare në Itali

Publikuar tek: rajon, më 14:17 07-11-2019 Përplaset për vdekje 25 vjeçarja shqiptare në Itali Foto ilustruese

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Cuneo të Italisë, ku një 25 vjeçare shqiptare u përplas për vdekje nga një automjet në autostradë.

Viktima me inicialet L.I kishte parkuar makinën në një vendndalim në autostradën Asti-Cuneo dhe po tentonte të kalonte në anën tjetër të rrugës.

Sipas mediave italiane, shoferi i automjetit që goditi vajzën kaloi në gjendje shoku dhe u shoqërua drejt spitalit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073668956756592
array(1) { ["section"]=> string(58) "perplaset-per-vdekje-25-vjecarja-shqiptare-ne-itali-185037" }