Përplasi kalimtarin, të riut me “Range Rover” i gjendet drogë dhe alkool (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:57 28-03-2017 Përplasi kalimtarin, të riut me “Range Rover” i gjendet drogë dhe alkool (Video)

Policia e Tiranës ka publikuar videon e arrestimit të 22 vjeçarit, shofer i mjetit “Range Rover” që përplasi një kalimtar në Kodër Kamëz.

Në video duket momenti kur efektivët e policisë gjejnë në çantën e shtetasit E. Gj lëndë të dyshuar narkotike ndërsa në makinë duket një shishe vodka. Pasi përplasi kalimtarin nën efektin e alkoolit, ai u largua nga vendngjarja pa i dhënë ndihmën e parë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Koka” e policisë mesazh të drejtpërdrejtë nga Shkodra: Çdo punonjës do i nënshtrohet Vettingut
Ministri Panariti nënshkruan tre marrëveshje bashkëpunimi me homologun Turk, Faruk Çelik »
Article Logic
Execution time: 0.0093848705291748
array(1) { ["section"]=> string(81) "perplasi-kalimtarin-te-riut-me-range-rover-i-gjendet-droge-dhe-alkool-video-73392" }