Përplasi motorin dhe plagosi drejtuesin, arrestohet shoferi me “Volkswagen” nga Tirana (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:40 20-11-2017 Përplasi motorin dhe plagosi drejtuesin, arrestohet shoferi me “Volkswagen” nga Tirana (EMRI)

Policia e Fierit ka vënë në pranga një person pasi shkaktoi një aksident me plagosjen e një personi.

Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor, arrestuan në flagrance Lefter Alliaj, 41 vjeç, banues në Tiranë.

Arrestimi i sipas policisë u bë pasi në lagjen “Sheq i Madh” Fier, duke drejtuar  mjetin tip “Volksëagen”,  me targa AA 897 DO, është përplasur me motomjetin tip “Dayang“,me targë AN 546, të drejtuar nga S.F, 32 vjeç, banues në Fier, i cili është dëmtuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e personelit mjekësor.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16519379615784
array(1) { ["section"]=> string(95) "perplasi-motorin-dhe-plagosi-drejtuesin-arrestohet-shoferi-me-volkswagen-nga-tirana-emri-100184" }