Përplasi për vdekje 10 vjeçaren në Allias, Togat e zeza lënë në burg shoferin Alban Guri

Publikuar tek: aktualitet, më 11:09 20-01-2021 Përplasi për vdekje 10 vjeçaren në Allias, Togat e zeza lënë në burg shoferin Alban Guri Foto nga vendngjarja

Alban Guri, shofer i fuoristradës që përplasi për vdekje 10 vjeçaren Ambra Petali në Allias, është lënë në burg nga Gjykata e Tiranës.

Në seancën e mbajtur paraditen e sotme, ndaj Alban Gurit është dhënë masa e sigurisë “Arrest në burg”. Ngjarja e rëndë ndodhi tre ditë më parë në rrugën “Njazi Meka” në kryeqytet, sapo e mitura kishte dalë në derën e shtëpisë.

Guri u largua nga vendngjarja për shkak se ishte në gjendje të dehur në momentin që drejtonte mjetin dhe shkaktoi aksidentin fatal, por u lokalizua dhe u ndalua nga Policia.

Lexo edhe: “Pse e le babin vetëm”, babai i 10 vjeçares që u aksidentua për vdekje dedikim prekës

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ambasadori Soreca takim online me Celibashin e KQZ: Po punohet për kodin e ri zgjedhor, sfidë e madhe rinovimi i kartave të identitetit
Villnin dhe ishin në gjendje të fikëti, 6 nxënës të shkollës private në Tiranë helmohen nga gazi, përfundojnë te Urgjenca »
Article Logic
Execution time: 0.0099470615386963
array(1) { ["section"]=> string(94) "perplasi-per-vdekje-10-vjecaren-ne-allias-togat-e-zeza-lene-ne-burg-shoferin-alban-guri-235683" }