Përplasi për vdekje 30 vjeçarin që po lëvizte me biçikletë, arrestohet autori në Fier

Publikuar tek: aktualitet, më 09:17 18-09-2020 Përplasi për vdekje 30 vjeçarin që po lëvizte me biçikletë, arrestohet autori në Fier Ilustruese

Arrestohet autori që aksidentoi për vdekje një 30 vjeçar mbrëmë në Fier, i cili po lëvizte me biçikletë.

Në pranga ka rënë K.M 28 vjeç.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Qenas.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013276100158691
array(1) { ["section"]=> string(91) "perplasi-per-vdekje-30-vjecarin-qe-po-levizte-me-biciklete-arrestohet-autori-ne-fier-220779" }