Përplasi për vdekje 48 vjeçarin dhe u largua nga vendi i aksidentit, arrestohet autori 22 vjeçar me ‘Benz’

Publikuar tek: aktualitet, më 08:13 25-01-2021 Përplasi për vdekje 48 vjeçarin dhe u largua nga vendi i aksidentit, arrestohet autori 22 vjeçar me ‘Benz’ Foto ilustruese

Një 22 vjeçar është arrestuar nga Policia e Korçës pasi mbrëmjen e djeshme ka përplasur për vdekje 48 vjeçarin Pajtim Gjyli, në fshatin Buçimas.

Sipas njoftimit, është arrestuar në flagrancë për veprat penale “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Largimi nga vendi i aksidentit”, shtetasi E. J., 22 vjeç, banues në fshatin Rëmenj, Pogradec.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Pogradec për veprime të mëtejshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përmbyten disa hektarë tokë në Fushë-Krujë, lumi Ishëm del nga shtrati
E rëndë në Fier, i riu godet me sende të forta në kokë të miturin, arrestohet 19-vjeçari »
Article Logic
Execution time: 0.013175010681152
array(1) { ["section"]=> string(110) "perplasi-per-vdekje-48-vjecarin-dhe-u-largua-nga-vendi-i-aksidentit-arrestohet-autori-22-vjecar-me-benz-236260" }