Përplasi për vdekje 8-vjeçarin në Durrës, shoferi praon fajin duke qarë: Isha i dehur

Publikuar tek: aktualitet, më 20:29 25-05-2020 Përplasi për vdekje 8-vjeçarin në Durrës, shoferi praon fajin duke qarë: Isha i dehur Foto ilustruese

Shoferi i një furgoni që përplasi për vdekje një 8-vjeçar në Durrës ka pranuar fajin në polici.

Mësohet se shoferi ka shpërthyer në të qara kur është pyetur nga uniformat blu dhe ka pranuar fajin duke thënë se ishte i dehur.

Aksidenti i rëndë ndodhi rreth orës 16:05në fshatin Jubë të Durrësit. Sipas policisë fëmija me inicialet G.G., 8 vjeç, ishte duke luajtur me biçikletë në momentin që u përplas për vdekje nga furgoni me drejtues shtetasin Q.N.,66 vjeç. Ai u arrestua në flagrancë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094330310821533
array(1) { ["section"]=> string(90) "perplasi-per-vdekje-8-vjecarin-ne-durres-shoferi-praon-fajin-duke-qare-isha-i-dehur-207786" }