Përplasi për vdekje biçiklistin, arrestohet 37 vjeçari në Durrës

Publikuar tek: aktualitet, më 15:02 21-09-2020 Përplasi për vdekje biçiklistin, arrestohet 37 vjeçari në Durrës Ilustruese

Një 37 vjeçar në Durrës është arrestuar pasi ka përplasur për vdekje një 70 vjeçar.

 

“Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin, G. M., 37 vjeç, banues në Durrës, pasi më datë 20.09.2020, në rrugën "Martin Camaj", ka aksidentuar biçiklistin me iniciale Xh. M., 70 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme”, thotë policia.

Policia ka arrestuar edhe një 33 vjeçar për dhunë në familje.

“Arrestohet në flagrancë një 33-vjeçar, për veprat penale "Dhuna në familje" dhe "Veprime në kundërshtim me vendimin e gjykatës".

R. A., 33 vjeç, banues në Durrës, pasi në banesë, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës së tij, e cila ishte e pajisur me urdhër-mbrojte, si dhe ka kanosur me thikë babanë e tij”, thuhet më tej  në njoftim.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011394023895264
array(1) { ["section"]=> string(70) "perplasi-per-vdekje-biciklistin-arrestohet-37-vjecari-ne-durres-221126" }