Përplasi për vdekje me makinë drejtuesin e motoçikletës, arrestohet 31 vjeçari (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:55 26-04-2017 Përplasi për vdekje me makinë drejtuesin e motoçikletës, arrestohet 31 vjeçari (EMRI) ilustruese

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen e drejtuesit të motoçikletës ka ndodhur ditën e djeshme në Lushnje.

Policia bën me dije se ditën e djeshme Laver Alla, 31 vjeç, banues në lagjen “Gafurr Muço” Lushnje duke drejtuar mjetin tip “Citroen X Sara” me targë AA 387 NV, ka aksidentuar mjetin motorçikletë tip "Dayang" me targë AP036 që drejtohej nga shtetasi E.M.

66 vjeçari banues në fshatin Dushk, Lushnjë ndërroi jetë në Spitalin Lushnjë.

 Specialistët e Seksionit të Qarkullimit Rrugor arrestuan në flagrancë shtetasit Laver Alla, i cili do dënohet për veprën penale. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet shpërndarësi i kokainës, sa drogë iu gjet në banesë të riut nga Lushnja (EMRI)
Vrasja e dyfishtë në Durrës, zbardhen detaje të rëndësishme për autorët, si dhe dinamika e ngjarjes në autostradë »
Article Logic
Execution time: 0.010262012481689
array(1) { ["section"]=> string(88) "perplasi-per-vdekje-me-makine-drejtuesin-e-motocikletes-arrestohet-31-vjecari-emri-76472" }