Përplasi për vdekje me motor të moshuarën, arrestohet 24-vjeçari në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:19 21-10-2020 Përplasi për vdekje me motor të moshuarën, arrestohet 24-vjeçari në Tiranë Foto ilustruese

Një 24-vjeçar është arrestuar pasi ka aksidentuar me motor një këmbësore në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën në rrugën “3 Dëshmoret”, ku 24-vjeçari me iniciale K. N., duke drejtuar mjetin motor pa lejen përkatëse, ka aksidentuar këmbësoren 77 vjeçare me iniciale V. Z.

Si pasojë e plagëve të marra nga aksidenti, e moshuara ndërroi jetë në spital.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Dyshoj te Ben Blushi’, biznesmeni Andon Dhima reagon pas arrestimit të personave që donin ta vrisnin: Drejtësia të mos ndalet nga shantazhet e drejtuesve të mediave
Agjenti i shërbimeve sekrete turke urdhërohet të vrasë politikanen austriake, ‘trembet’ dhe shkon ‘me këmbët e veta' në Polici: Jam trajtuar nga MIT, por jam në pension »
Article Logic
Execution time: 0.011953830718994
array(1) { ["section"]=> string(80) "perplasi-per-vdekje-me-motor-te-moshuaren-arrestohet-24-vjecari-ne-tirane-224548" }