Përplasja e luftanijes, gjenden trupat e 10 marinsave amerikanë (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 15:58 28-08-2017 Përplasja e luftanijes, gjenden trupat e 10 marinsave amerikanë (FOTO)

Ditën e sotme është bërë e mundur që trupat e 10 marinsave të zhdukur pas përplasjes së luftanijes amerikane me një anije tregtare janë gjetur.

Lajmin e ka bërë të ditur Flota e Shtatë e Marinës së SHBA me anë të një deklarate për mediat.

Një javë më parë luftanija USS John S. Mçain u përplas me një çisternë nafte të quajtur MC Alnic një në lindje të ngushticës së Malaça.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Polici hero vrapon 1 km me 9 kilogram bombë në dorë larg shkollës me 400 nxënës (Video)
26 vajza të trafikuara, dhe nga Shqipëria, shpëtohen nga prostitucioni në Irlandë »
Article Logic
Execution time: 0.011262178421021
array(1) { ["section"]=> string(73) "perplasja-e-luftanijes-gjenden-trupat-e-10-marinsave-amerikane-foto-90440" }